Kıbrıs BaroKart İşlemleri


TL YÜKLE


E-TAHSİLAT


INTERNET ŞUBESİ

 

Destek Merkezi


0850 988 88 88

Kıbrıs BaroKart Hakkında

 

Nedir?

Kıbrıs BaroKart, Kıbrıs Türk Barolar Birliği meslek mensubu avukatların yükleme, harcama ve ödeme işlemleri yapabilmesini, müvekkil ve dosya borçlularından tahsilat gerçekleştirebilmesini ve çeşitli harcama kanallarında avantajlar sunulmasını sağlamaktadır.

 

Kimler Alabilir?

Kıbrıs BaroKart, Kıbrıs Türk Barolar Birliği’nin belirlediği avukatlara verilir.

 

Elektronik Tahsilat Sistemi 

 Kıbrıs BaroKart, avukatların müvekkillerinden ya da borçlularından tahsilat yapabilme özelliğine sahiptir. Elektronik Tahsilat Sistemi adı verilen bu uygulamada, müvekkil ya da borçluların Kıbrıs BaroKart’a yatıracağı ücret, anında kullanıcının Kıbrıs BaroKart hesabına geçecektir.

 

Elektronik Tahsilat Hizmeti Sağlama Yükümlülüğü

Kıbrıs BaroKart, avukatların müvekkillerinden ya da borçlularından bu kart aracılığıyla tahsilat yapabilme özelliğini haiz olacaktır. Elektronik Tahsilat Sistemi adı verilecek bu uygulamada, müvekkil ya da borçluların Kıbrıs BaroKart’a yatıracağı ücret, anında kullanıcının Kıbrıs BaroKart hesabına geçecektir.

 

Özellikleri nelerdir ?

Avukat Kimlik Kartı KıbrısBaroKart™ sahip olduğu özellikler ile birlikte, Kıbrıs BaroKart’ın kullanıldığı barolar ile sisteme dahil olacak tüm barolarda kapı geçiş, otopark, sosyal tesis ve Avukat odalarındaki ödeme noktalarında nakit taşımaksızın ve para üstü beklemeksizin ödeme yapma olanağı sağlar.
Sizler için özel olarak tasarlanmış olan Kıbrıs BaroKart’ınıza dilediğiniz kadar para yükleyerek anlaşmalı giyim, akaryakıt, yiyecek/içecek satış merkezleri dahil diğer bir çok sektörde özel ve ayrıcalıklı hizmet alımı, indirim ve ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Kıbrıs BaroKart, sahip olduğu fiziksel ve güvenlik özellikleri ile kişiye özel olup, taklit edilemez, kart sahibi dışında bir başkası tarafından kullanılamaz ve bir başkasına devredilemez.
Yeni Avukat Kimlik Kartı sahibi avukatlar kayıtlı oldukları baro dışında başka bir baroya gittiğinde, o baronun üyelerine sağladığı her türlü ayrıcalıktan da yararlanabilecektir.
Avukatlar, sağlık ve sosyal hizmetler alanında yeni Avukat Kimlik Kartı kullanılarak ihtiyaç duydukları anda ucuz, kolay, erişebilir ve kaliteli hizmet alabilmektedir.

 

Kart Özellikleri

barokart


Görsel Güvenlik

· Hologram [Belirli açılarla bakıldığında görüntülenebilen ilizyonlar ve Kart Hamili resmi üzerinde Renkli Kıbrıs Türk Barolar Birliği Logosu]

· UV Baskı ile Gizli Metin ve Kart Hamili Resmi [Sadece Morötesi ışık ile görünebilir]

· Micro Text [Mikroskop ve büyüteç gibi gereçlerin altında görünebilen "Kıbrıs Türk Barolar Birliği" yazısı]

· Matematik Hesapları ile oluşturulmuş Guilloche Tasarım

· Pseudo Color 

 

 

 

Kıbrıs BaroKart İşlemleri


TL YÜKLE


E-TAHSİLAT


INTERNET ŞUBESİ