Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı Uluslararası Final Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri ile avukatlık mesleği üzerine bilgilendirme sohbeti gerçekleştirdi.
Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı Uluslararası Final Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri ile avukatlık mesleği üzerine bilgilendirme sohbeti gerçekleştirdi. (21.5.2024)
Yüksek Yönetim Denetçisi İlkan Varol’un daveti üzerine ülkeye gelen Türkiye Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ile Azerbaycan İnsan Hakları Komiseri Sabina Aliyeva Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı’yı ziyaret etti.
Yüksek Yönetim Denetçisi İlkan Varol’un daveti üzerine ülkeye gelen Türkiye Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ile Azerbaycan İnsan Hakları Komiseri Sabina Aliyeva Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı’yı ziyaret etti. (21.5.2024)
K.T. Barolar Birliği Konseyi ile Stajyer ve Yeni Avukatlar Komitesi temsilcileri YÖDAK’ı ziyaret etti.
K.T. Barolar Birliği Konseyi ile Stajyer ve Yeni Avukatlar Komitesi temsilcileri YÖDAK’ı ziyaret etti. Hukuk eğitimi standartları ve müfredatı için atılabilecek adımların görüşüldüğü ziyarete YÖDAK’ı temsilen kurum başkanı Sn. Aykut Hocanın katıldı. (21.5.2024)
KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu tarafından düzenlenen KKTC Uyuşturucu ile Mücadele Stratejileri Paneli yapıldı.
KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu tarafından düzenlenen KKTC Uyuşturucu ile Mücadele Stratejileri Paneli yapıldı. Panele K.T. Barolar Birliği’ni temsilen Avukat Buse Günsoy katıldı. (18.4.2024)
Taşınmaz Mal Komisyonu Çalıştayı
Taşınmaz Mal Komisyonu Sürecinin Taraflar Açısından Değerlendirilmesi’ne yönelik Çalıştay, konunun tüm paydaşlarının katılımı ile gerçekleşti.(2.4.2024)
Avrupa Parlamentosu Milletvekili Niyazi Kızılyürek Kıbrıs Türk Barolar Birliğini ziyaret etti.
Avrupa Parlamentosu Milletvekili Niyazi Kızılyürek Kıbrıs Türk Barolar Birliğini ziyaret edip “Avrupa Birliği ve Kıbrıslı Türkler” konulu bir konuşma yaptı.(29.3.2024)
Duayen Hukukçu Emekli Başsavcı Sayın Zaim M. Necatigil Kıbrıs Türk Barolar Birliğini ziyaret etti.
Duayen Hukukçu Emekli Başsavcı Sayın Zaim M. Necatigil Kıbrıs Türk Barolar Birliğini ziyaret etti. (22.3.2024)
Türkiye'de 6 Şubat 2023'te meydana gelen depremde 35'i Kıbrıslı Türk toplam 72 kişinin hayatını kaybettiği Adıyaman İsias Otelle ilgili dava, Başbakan Ünal Üstel başkanlığındaki çalışma toplantısında ele alındı. Toplantıya Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı da katıldı .
Türkiye'de 6 Şubat 2023'te meydana gelen depremde 35'i Kıbrıslı Türk toplam 72 kişinin hayatını kaybettiği Adıyaman İsias Otelle ilgili dava, Başbakan Ünal Üstel başkanlığındaki çalışma toplantısında ele alındı. Toplantıya Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı da katıldı .(15.3.2024)
Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği Kıbrıs Türk Barolar Birliğini ziyaret etti.
Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği Kıbrıs Türk Barolar Birliğini ziyaret etti. (15.3.2024)
166 tane makaleden 1 - 10 arası gösteriliyor
Sayfalar :1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10Geri · İleri